Cobertura Duplex Copacabana De Frente Para O Mar

  • 5 slaapkamers
  • 6 badkamers
  • 13 gasten

Als u een vroege vlucht hebt vanaf Rio de Janeiro, liggen Cobertura Duplex Copacabana De Frente Para O Mar appartementen op 10 km van Santos Dumont.

Cobertura Duplex Copacabana De Frente Para O Mar appartement|Cobertura Duplex Copacabana De Frente Para O Mar heeft een balkon en een zitruimte, compleet met een strijkijzer en strijkplank, airconditioning, evenals een TV en een flatscreen TV met satellietzenders. Deze accommodatie is ook ingericht met een bank en een bureau. Het appartement biedt gasten de handige voorziening van handdoeken in de badkamer. Daarnaast vindt u er een bidet, een badkuip en een douche.

Verrijk uw verblijf met het gemak van een magnetron, een koffie/theezetapparaat en een koelkast in deze accommodatie. Zelfcatering faciliteiten omvatten ook een minibar, koffie- en theevoorzieningen. Rainer's als eetgelegenheid ligt binnen 50 meter loopafstand.

Dit appartement is in de Leme wijk van Rio de Janeiro, op slechts 1 km van Praia do Leme gelegen. Gelegen in de buurt van de kabelbaan Suikerbroodberg, deze accommodatie biedt snelle toegang tot Estrelas da Babilonia. BRS 2 Belford Roxo bushalte ligt op slechts 800 meter afstand van dit appartement, terwijl I kabelbaanstation op slechts 600 meter hier vandaan is.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Cobertura Duplex Copacabana De Frente Para O Mar
Studio 205
Mobiele prijsaanbieding

Studio 205

6.8
Aangenaam 13 beoordelingen
55 m van de accommodatie
USD 16 USD 14
per nacht
Rainha Praia Do Leme
Mobiele prijsaanbieding

Rainha Praia Do Leme

86 m van de accommodatie
Apartamento No Leme, 50M Da Praia
Mobiele prijsaanbieding

Apartamento No Leme, 50M Da Praia

107 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Santos Dumont
    9 km

    Treinstations

    Estação D Pedro II Central Station
    8 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Keukengerei

    In de kamers

    • Mini bar
    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 22:00
    Uitchecken: van 07:00 tot 12:00
    • Informatie over extra bedden
    • Er geen capaciteit voor extra bedden in de kamer.
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Cobertura Duplex Copacabana De Frente Para O Mar apartment gelegen?
      Cobertura Duplex Copacabana De Frente Para O Mar apartment is in de wijk Leme gelegen, op slechts 4,2 km naar Christus de Verlosser.
    • Hoeveel kost het om Cobertura Duplex Copacabana De Frente Para O Mar apartment te huren?
      Een overnachting in Cobertura Duplex Copacabana De Frente Para O Mar apartment kost $1151.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Cobertura Duplex Copacabana De Frente Para O Mar apartment?
      Populaire attracties in de buurt van Cobertura Duplex Copacabana De Frente Para O Mar apartment zijn onder andere Praia Vermelha, dat zich op een loopafstand van 15 bevindt.
    • Biedt Cobertura Duplex Copacabana De Frente Para O Mar apartment parkeergelegenheid?
      Ja, Cobertura Duplex Copacabana De Frente Para O Mar apartment biedt gratis parkeergelegenheid ter plekke.
    • Welke de dichtstbijzijnde luchthaven bij dit appartement?
      Dit appartement ligt binnen 10 km van de luchthaven Santos Dumont.
    • Welk openbaar vervoer is er in de buurt van het appartement?
      Het dichtstbijzijnde busstation is BRS 2 Belford Roxo en bevindt zich binnen 400 meter van het appartement.
    • Zijn er eetgelegenheden in de buurt van Cobertura Duplex Copacabana De Frente Para O Mar apartment?
      De beste restaurants in de buurt van Cobertura Duplex Copacabana De Frente Para O Mar apartment zijn onder andere Restaurante Joaquina en Sushi Akyrio, geplaatst binnen 150 meter afstand.
    • Zullen we genieten van het uitzicht vanuit onze kamer in Cobertura Duplex Copacabana De Frente Para O Mar apartment?
      Ja, kamers van Cobertura Duplex Copacabana De Frente Para O Mar apartment bieden uitzicht op de zee.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Santos Dumont
    9 km

    Treinstations

    Estação D Pedro II Central Station
    8 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Cobertura Duplex Copacabana De Frente Para O Mar

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten